wtorek, 17 kwietnia 2012

Mistrz

''Mistrz''„Wiele cennych rzeczy w życiu zostaje nieodnalezionych, ponieważ nigdy nie decydujemy się na to, by ich poszukać. Często nie zadajemy odpowiednich pytań, takich, które pozwolą rozwiązać nasze problemy. Złapani w sieć strachu i żalu zapominamy o nadziei lub mamy ją za matkę głupców. Tymczasem nadzieja jest czymś więcej niż dowodem na możliwość istnienia lepszego jutra. Jest ona podstawowym, choć często pomijanym, prawem natury i wszechświata.”

Kochani, już niebawem nowe stylizacje... : ) czekam tylko na ładniejszą pogodę. Dziś pokaże i SERDECZNIE POLECAM książkę która mnie urzekła do reszty, która sprawiła , że zaczęłam inaczej spoglądać na rzeczy dotąd dla mnie ciężkie i trudne. Nie ma na świecie rzeczy której nie da się pokonać. Wszystko zależy od nas.. :)
Jeśli lubicie czytać i wgłębiać się w sprawy ważne - rzekomo dla was, weźcie do ręki ,,Mistrza'' a sami uznacie go za swojego prywatnego MISTRZA ! ;)
P.S Ta książka sprawiła, że doceniam każdy uśmiech na twarzy i sama więcej się uśmiecham...  :) do następnego !1 komentarz: